پنج شنبه ۱۸ آذر ۱۴۰۰
 

اخبار

مدیرعامل سازمان بنادر در دیدار اعضای شورای بسیج سازمان تاکید کرد:

ضرورت فعال شدن گروه‌های جهادی در سطح بنادر/ محرومیت‌زدایی؛ رویکرد جدی بسیج در سواحل جنوب باشد

ضرورت فعال شدن گروه‌های جهادی در سطح بنادر
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر ضرورت فعال‌سازی هر چه سریع‌تر گروه‌های جهادی در سطح بنادر کشور، گفت: جنس فعالیت‌ها و عملکرد بسیج به گونه‌ای است که نباید متوقف و منتظر انجام موافقت‌نامه و تفاهم‌نامه‌های دولتی برای انجام امور باشد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، علی‌اکبر صفایی در دیدار فرمانده پایگاه و اعضای شورای بسیج سازمان اظهار داشت: آنچه که باید به شدت از آن پرهیز کنیم، دولتی‌کردن امور در بسیج است. بسیج با رویکرد" با مردم و برای مردم " بنا شده و جریانی است که در صورت مردمی ماندن، تداوم خواهد داشت.
معاون وزیر راه و شهرسازی در این دیدار که به مناسبت هفته بسیج برگزار شد و فرماندهان و اعضای شورای بسیج بنادر کشور نیز به صورت ویدئو کنفرانس حضور داشتند، تاکید کرد: رویکرد جدی بسیج به ویژه در سواحل جنوب کشور باید، کمک به محرومیت‌زدایی باشد.
به گفته صفایی، بسیج تا زمانی که در میان مردم و برای مردم، به انجام وظیفه کند، منشا خیر و برکت خواهد بود.
وی با عمیق دانستن عمق تفکر بسیج در سازمان بنادر و دریانوردی، از فعالیت‌های توامان علمی، فرهنگی، خدماتی و امدادی بسیجیان این سازمان تمجید کرد.
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی با اشاره به لزوم هم‌افزایی و انسجام بیش از پیش بین مجموعه‌های ایثارگران، حوزه‌ فرهنگی و پایگاه‌های بسیج در سازمان بنادر، تاکید کرد: یکی از خطرات جدی در انجام فعالیت‌های جهادی و بسیجی، خط و مرز قائل شدن برای این‌گونه فعالیت‌هاست.
بنا بر این گزارش، درابتدای این نشست؛ مجتبی گلزار؛ فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای والفجر سازمان بنادر و دریانوردی گزارشی از فعالیت‌های تحقیقاتی، فرهنگی و امدادی بسیجیان بنادر کشور ارائه کرد و اقدمات محرومیت‌زدایی را یکی از مهم‌ترین رویکرد‌های اجرایی در این مجموعه برشمرد.
در این نشست همچنین فرماندهان پایگاه‌های بسیج بنادر نیز در ارتباط تصویری، ضمن ارائه گزارشی از اقدمات خود در حوزه های مختلف به ویژه فعالیت های بهداشتی و پزشکی بسیجیان در دوران کرونا، برای انجام هرگونه اقدام ملی در جهت محرومیت‌زدایی در سواحل جنوب کشور اعلام آمادگی کردند
۲ آذر ۱۴۰۰ ۱۷:۱۱
تعداد بازدید : ۴۱۹

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.