سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۹
 

اخبار

عدم برگزاری دوره های حضوری آموزش دریانوردی درهفته جاری / تداوم برگزاری دوره های غیرحضوری (تئوری )بصورت مجازی

عدم برگزاری دوره های حضوری آموزش دریانوردی درهفته جاری / تداوم  برگزاری دوره های غیرحضوری (تئوری )بصورت مجازی
معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از تعطیلی دورهای آموزشی دریانوردی براساس تصمیمات ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا خبرداد و گفت: برگزاری دوره های تئوری بصورت مجازی برگزار می شود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان، "اسماعیل مکی زاده " با اشاره به قرارگرفتن استان در وضعیت خاص و محدودیت های اعمال شده از سوی ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا اظهارداشت: اگر چه دوره های آموزشی دریانوردی در قالب یک تقویم زمانبندی شده و به شکل مدوام می بایست برگزارگردد اما درشرایط کنونی همه ما در قبال سلامت یکدیگر مسئول هستیم و تبعیت از تصمیمات متخذه توسط مسئولین امر ارجح امور است .

این مقام مسئول بیان داشت: براساس مصوبات ستاد استانی مقابله با شیوع ویروس کرونا و اعمال برخی محدودیتها کلیه دوره های حضوری آموزش دریانوردی درتمام سطوح در هفته جاری  تعطیل و نیز دوره های غیرحضوری (تئوری) بصورت مجازی برگزارمی شود.

معاون دریایی اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از سر گیری دوره های مذکور را در هفته های پیش رو منوط به اعلام ستاد استانی و دستگاههای زیربط عنوان کرد و افزود: درصورتی هرگونه تصمیم جدید مبنی بر تشکیل و برگزاری دورهای آموزش دریانوردی زمان برگزاری دورها  متعاقبا از طریق  جراید، نشریات و کانالهای اطلاع رسانی اداره کل بنادر و دریانوردی اعلام می گردد.

مکی زاده اطمینان خاطر داد: به منظور جبران و بهره مندی دریانوردان از آموزش های لازم براساس تدوین برنامه ای نظامند و با مشارکت مراکز آموزشی کلاسهای فوق برنامه برگزارخواهد شد .

۱۵ تیر ۱۳۹۹ ۰۹:۵۸
تعداد بازدید : ۳۰۷

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.