دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
 

اخبار

عملیات تخلیه و بارگیری در بندر بوشهر بی وقفه ادامه دارد

عملیات تخلیه و بارگیری در بندر بوشهر بی وقفه ادامه دارد
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر گفت: با وجود شیوع ویروس کرونا با لحاظ تدابیر پیشگیرانه لازم عملیات تخلیه و بارگیری در بندر بوشهر بی وقفه ادامه دارد. ​
به گزارش روابط عمومی اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، سیاوش ارجمند زاده در این رابطه اظهار داشت: تخلیه و بارگیری کالا به نوعی نبض تپنده اقتصاد هر بندر محسوب می‎شود که اعتقاد داریم تحت هیچ شرایطی نباید این رویه متوقف شود.
وی بیان کرد: در سالی که به عنوان سال "جهش تولید" نامگذاری شده بخشی از این رسالت متوجه ادارات کل بنادر است که باید با تسهیل سازی در صادرات تولیدات داخلی زمینه تحقق شعار سال را محقق کنند.
ارجمندزاده ادامه داد: در بندر بوشهر از یکماهه گذشته تاکنون در مجموع سه هزار و 610 کانتینر تخلیه و بارگیری شدند که با شیوع ویروس کرونا تمام اقدامات پیشگیرانه در این زمینه لحاظ شده است.
وی گفت: در این مدت شمار شناورهای ورودی بندر بوشهر 204 فروند بوده که از این شمار 147 فروند زیر یکهزار تن و بابقی با ظرفیت بیش از یکهزار تن بوده است.
مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر ادامه داد: شمار شناورهای خروجی از بندر بوشهر نیز 204 فروند شناور بوده که از این شمار 148 شناور زیر یکهزار تن و مابقی با ظرفیت بیش از یک هزار تن تخلیه شده است.
وی عنوان کرد: در ارتباط با جابجایی مسافر نیز تاکنون چهار هزار و 138 مسافر بین بوشهر-خارگ و بالعکس جابجا شدند که از این شمار 2هزار و 206 مسافر وارد بندر بوشهر شده و یکهزار و 932 مسافر نیز از بندر بوشهر خارج شدند.
۷ فروردین ۱۳۹۹ ۱۴:۲۴
تعداد بازدید : ۳۶۶

نظرات بینندگان

برای نظر دادن ابتدا باید به سیستم وارد شوید. برای ورود به سیستم روی کلید زیر کلیک کنید.