تازه ترین اخبار بنادر

معاون بندری سازمان بنادر مطرح کرد؛
منتصر کوهساری گفت: بیش از ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن کالای اساسی در بنادر وجود دارند که در صورت رفع مشکل اسنادی ترخیص می‌شوند.
۰۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۶
معاون امور بندری و اقتصادی اداره کل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: با هدف تسهیل در ارسال محموله ها، یک محموله 5 هزار تنی روغن خوراکی از طریق ریلی از بندرامیرآباد حمل شد.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۷
با همکاری دانشگاه صنعتی شریف و سازمان بنادر ؛
با هدف توانمندسازی مدیران، روسای ادارات و کارشناسان مدیریت پروژه های فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان بنادر و دریانوردی، وبینار آموزشی مدیریت پورتفولیو ( PPM) پروژه های نرم افزاری مبتنی بر رویکرد لین و چابک چهارم آذرماه برگزار می شود.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی عنوان کرد:
نایب رییس کمیسیون توسعه صادرات غیرنفتی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، ایجاد مسیر ترانزیتی و پل ارتباطی بین بنادر شمال و جنوب ایران را مهم ترین عامل توسعه صادرات به اوراسیا برشمرد.
۰۲ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد:
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: کرایه‌ حمل کالا برای بندر چابهار رقابتی و مناسب است.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: کشتی حامل کالای اساسی به‌ظرفیت ۶۸هزار تن گندم در بندر شهید بهشتی چابهار پهلو گرفت.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
دبیر کارگروه توسعه فرهنگ دریایی سازمان بنادر اعلام کرد:
دبیر کارگروه توسعه فرهنگ دریایی سازمان بنادر و دریانوردی جزییات بهره برداری از پروژه «روسازی، پیاده راه سازی و ایمن سازی موج شکن غربی بندر انزلی» به عنوان یک پروژه شاخص منطقه‌ای با مزیت‌های ویژه تفریحی و رفاهی که امکان ۳کیلومتر پیاده‌روی در عمق دریا را فراهم می کند، تشریح کرد.
۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۲
رییس سازمان پدافند غیرعامل کشور، همزمان با آغاز هجدهمین سال فعالیت این سازمان، با اهدای لوح تقدیر از پدافند غیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی، قدردانی کرد.
۲۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۸
معاون وزیر راه و شهرسازی در مراسم افتتاح پروژه‌های بندر انزلی اعلام کرد:
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: بنادر تجاری ایران؛ با زیربنا، تجهیزات و روبناهای مناسب، عملیات حمل و نقل دریایی را انجام می‌دهند.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
وزیر راه و شهرسازی در مراسم بهره‌برداری از پروژه‌های توسعه‌ای بندر انزلی عنوان کرد:
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه تلاش‌ها بر این است که بنادر کشور در نوار ساحلی شمال؛ سهم بیشتری در حوزه اوراسیا داشته باشند، گفت: بنادر تجاری ایران؛ در بخش حمل و نقل ترکیبی، ترانزیت، نقطه تلاقی کریدورهای شمال - جنوب و شرق -غرب هستند.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۳
معاون فنی و نگهداری بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: یدک‌کش چند‌منظوره عاشورا پس از انجام تعمیرات اساسی، به چرخه خدمات ناوگان دریایی هرمزگان ملحق شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
برای نخستین بار انجام شد؛
مدیرکل بنادر و دریانوردی امیرآباد گفت: فعالیت کشتی‌های رو – رو کامیونی جهت ترانزیت انواع کالاها از بندرامیرآباد آغاز شد.
۲۷ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲

اطلاعیه ها

اطلاعیه مصاحبه تخصصی، معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

سازمان بنادر و دریانوردی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در سراسر کشور براساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد دردستگاههای اجرائی، از محل مجوز استخدامی شماره ۹۵۵۳۳۹ مورخ 1395/10/22 سازمان اداری و استخدامی کشورتعداد «۲۰۰» نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت پیمانی استخدام می نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی azmoon.pmo.ir  مراجعه نمایید


تقدیر از سازمان بنادر و دریانوردی در همایش پدافند غیرعامل
در هفتمین همایش ملی پدافند غیرعامل از چنگیز جواد پور مدیرکل مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مدیر منتخب نمونه کشوری در حوزه پدافند غیرعامل در سال 97 تجلیل شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
مراسم روز جهانی دریانوردی
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
مراسم روز جهانی دریانورد
۰۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت
زمان: آبان‌ماه 97
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۰۴
Loading

خدمات الکترونیکی

خلاصه عملکرد بنادر

متاسفانه امکان تهیه گزارش وجود ندارد
میزان تخلیه و بارگیری بنادر از ابتدای سال تا امروز
کانتینری
کانتینری
فله خشک
فله مایع
جنرال کارگو
نفتی
مجموع
(میلیون تن)
میزان تخلیه و بارگیری بنادر در مدت مشابه سال گذشته
کانتینری
کانتینری
فله خشک
فله مایع
جنرال کارگو
نفتی
مجموع
(میلیون تن)
بنادر: آبادان، آستارا، امام خمینی، امیرآباد، انزلی، بوشهر، جاسک، چابهار، خرمشهر، شهید باهنر، شهید رجایی، فریدون کنار،قشم،گناوه، لنگه، نکا، نوشهر