تازه ترین اخبار بنادر

مدیر اداره بنادر و دریانوردی آبادان گفت: اسکله های بتنی و شناور در بنادر آبادان در حال ساخت است.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷
نماینده ولی فقیه در هرمزگان عنوان کرد:
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس گفت: شیوع و یروس کرونا و اتفاقات متأثر از آن دغدغه ای را به جهت تأمین کالاهای اساسی برای کشور به وجود آورده بود ولی با تلاش سازمان بنادر در راستای تخلیه کالاهای اساسی، مشکلی پیش نیامد.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۰
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر اعلام کرد:
مدیرکل بندر و دریانوردی خرمشهر گفت: تا پایان سال جاری ۵ فروند شناور مغروقه در اروند و یک فروند مغروقه در بندر امام(ره) با اعتباری بالغ بر ۸۰۰ میلیارد ریال عملیات خارج سازی آن صورت می گیرد.
۰۳ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۷
نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور توسعه زیربنایی و طرح‌های ویژه عنوان کرد:
مشاور و نماینده وزیر راه و شهرسازی در امور توسعه زیربنایی و طرح‌های ویژه گفت: به رغم تلاش همه جانبه استکبار برای تنگنا قرار دادن اقتصاد کشور و تحریم بنادر، کماکان بنادر تجاری کشور در شمال و جنوب ایران، پویا و فعال هستند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۴
عضو اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد:
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: از آنجا که فرصت های مناسبی برای سرمایه گذاری در بنادر وجود دارد، تسهیل و تسریع در سرمایه گذاری و ارایه امکانات به سرمایه گذاران باعث می شود که فعالان اقتصادی با میل و رغبت وارد بنادر و پسکرانه آن شوند.
۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۰
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: بخشی از اراضی واقع شده در مسیر احداث راه دسترسی بندر نوشهر به کمربندی طی هفته گذشته آزاد شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۲
مدیرکل بنادر و دریانوردی بوشهر گفت: پذیرش غیر مستقیم کشتی‎‏های ۵۰ هزار تنی در بندر بوشهر فراهم است.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
عضو اتاق بازرگانی ایران عنوان کرد:
عضو اتاق بازرگانی ایران گفت: سازمان بنادر و دریانوردی فرصت های خوبی را برای سرمایه گذاران ایجاد کرده است که می توان از آن به توسعه اقتصادی دست یافت.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۸
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان گفت: عملیات داگینگ دو فروند شناور یدک کش و تعمیرات اساسی زیر آبی شناورهای یدک کش عاشورا و هدایت 3 آغاز شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۶
مدیرکل بنادر و دریانوردی گیلان گفت: "سیستم هندهلد" در عملیات تخلیه و بارگیری مجتمع بندر انزلی راه اندازی شد.
۰۱ مهر ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۲
مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: تخلیه و بارگیری دو کشتی ترانزیتی از بنادر هند و جبل علی به بندر شهید بهشتی چابهار، انجام شد.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۱
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران گفت: ایجاد صنایع تبدیلی زود بازده و جذب سرمایه گذاران؛ مهمترین اولویت اداره کل بنادر و دریانوردی مازندران است.
۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۰

اطلاعیه ها

اطلاعیه مصاحبه تخصصی، معرفی شدگان آزمون استخدامی سازمان بنادر و دریانوردی

سازمان بنادر و دریانوردی برای تأمین نیروی انسانی مورد نیاز خود در سراسر کشور براساس مفاد قانون مدیریت خدمات کشوری و در چارچوب دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان عمومی و تخصصی برای بکارگیری افراد دردستگاههای اجرائی، از محل مجوز استخدامی شماره ۹۵۵۳۳۹ مورخ 1395/10/22 سازمان اداری و استخدامی کشورتعداد «۲۰۰» نفر از افراد واجد شرایط را از طریق برگزاری آزمون توانمندیهای عمومی و تخصصی، مصاحبه تخصصی و گزینش، به صورت پیمانی استخدام می نماید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی azmoon.pmo.ir  مراجعه نمایید


تقدیر از سازمان بنادر و دریانوردی در همایش پدافند غیرعامل
در هفتمین همایش ملی پدافند غیرعامل از چنگیز جواد پور مدیرکل مدیریت بحران ، پدافند غیر عامل و HSE سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان مدیر منتخب نمونه کشوری در حوزه پدافند غیرعامل در سال 97 تجلیل شد.
۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
مراسم روز جهانی دریانوردی
۱۱ شهریور ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
مراسم روز جهانی دریانورد
۰۷ تیر ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۹
چهارمین جشنواره ملی دریا مسیر پیشرفت
زمان: آبان‌ماه 97
۰۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۹:۰۴
Loading

خدمات الکترونیکی

خلاصه عملکرد بنادر

متاسفانه امکان تهیه گزارش وجود ندارد
میزان تخلیه و بارگیری بنادر از ابتدای سال تا امروز
کانتینری
کانتینری
فله خشک
فله مایع
جنرال کارگو
نفتی
مجموع
(میلیون تن)
میزان تخلیه و بارگیری بنادر در مدت مشابه سال گذشته
کانتینری
کانتینری
فله خشک
فله مایع
جنرال کارگو
نفتی
مجموع
(میلیون تن)
بنادر: آبادان، آستارا، امام خمینی، امیرآباد، انزلی، بوشهر، جاسک، چابهار، خرمشهر، شهید باهنر، شهید رجایی، فریدون کنار،قشم،گناوه، لنگه، نکا، نوشهر